Gülben Ergen’den Sanatçıların Olay Olan Yılbaşı Sahne Ücretleri ile İlgili Dikkat Çeken Bir Açıklama Geldi!

2023 bitmek üzereyken sanatçıların yılbaşı için sahne alacakları yerler ve ücretler de belli olmaya başladı. Bazı sanatçıların alacağı rakamları gördükten sonra şoktan neredeyse küçük dilimizi yutacaktık biliyorsunuz ki. Ayaklı Gazetenin haberine göre şarkıcı Gülben Ergen’den bizi dumura uğratan sahne ücretleri ile ilgili dikkat çeken bir yorum geldi. Bakın Gülben Ergen, bu uçuk ücretler hakkında ne demiş. 

İşte detaylar ?

Yeni yıl kimileri için evde geçireceği huzurlu bir akşam, kimileri için eğlence dolu bir gece demek. Eğer siz ikinci seçeneğe kendinizi daha yakın görüyorsanız şimdiden ünlülerin yılbaşı programlarını araştırmaya başlamışsınız demektir.

2023 yılına veda edeceğimiz Aralık ayının gelmesiyle birlikte bazı sanatçıların yılbaşı sahne fiyatları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı biliyorsunuz ki.

Konsere gitmek isteyenlerin ceplerini yakacak fiyatlar hepimize küçük dilimizi yuttururken şarkıcı Gülben Ergen’den dikkat çeken bir ücret yorumu geldi.

Ayaklı Gazete’nin haberine göre; Gülben Ergen, sanatçıların yılbaşı akşamı için aldığı sahne ücretleri sorusuna verdiği cevapla şaşırttı.

Gülben Ergen, “Ben o basına yansıyan ücretlerin gerçek olmadığını düşünüyorum. Gerçekten öyle paralar yok bunların hepsi kulaktan kulağa yayılan dedikodular. Sahne ücretleri bence yanlış yazılıyor” dedi.

Siz Gülben Ergen’in cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir