Bahar Candan’ın Enteresan Mimikleri ve Gözaltına Alınırken Dahi Gülümsemesi Sosyal Medyanın Diline Fena Düştü

Suç gelirlerinin aklanması kapsamında gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşlerin sağlık kontrolünün ardından tekrar emniyete getirildiği anlarda kameraya yansıyan görüntüleri sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Bahar Candan’ın gülümsemesi ve enteresan mimikleri fena dillere düştü. Detaylar ?

Nihal Candan ve Bahar Candan yıllar önce bir moda programıyla ünlü olmuş, enteresan hareketleriyle kısa zaman içerisinde birer magazin figürüne dönüşmeyi başarmıştı.

Uzun zamandır lüks yaşantılarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ve her seferinde olay olan kardeşler hakkında bir süredir, sazan sarmalı yöntemini kullanarak çok sayıda kişiyi dolandırdıkları iddiaları dolaşıyordu.

Geçtiğimiz saatlerde, Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, Candan kardeşlerin de dahil olduğu soruşturma çerçevesinde, Bahar Candan’ın, Nihal Candan’ın ve Hacı İsrafil Sağlam’ı “suç gelirlerinin aklanması” suçlamasıyla gözaltına alınmasına karar verdi.

Engin ve Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından daha çok böyle vaka göreceğimizi kanıtlayan kardeşlerin, sağlık kontrolünün ardından tekrar emniyete getirildiği anlarda kameralara yansıyan görüntüsü sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

1. Bahar Candan’ın rahat tavırları, gözaltına alınırken bile gülmesi ve enteresan mimikleri dikkat çekti. Gelin, Candan kardeşlerin son durumunu kim nasıl yorumlamış beraber bakalım ?

2. ?

3. “Nihal Candan sorgudayken” ?

4. ?

5. ?

6. “Bahar utanmasa şöyle girecekti fena bağırttı aq”?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx