Arnold Schwarzenegger’den bomba itiraf: “Gençken eşcinsel zannedildim”

2003-2011 yılları arasında ABD’nin Kaliforniya eyaletinin valiliğini de yürüten Avusturya asıllı ABD’li oyuncu Arnold Schwarzenegger, gençliğinde vücut geliştirmeye takıntılı olduğu için ailesiyle zor anlar yaşadığını açıkladı.

Daily Mail’in haberine göre, 75 yaşındaki ünlü aktör, gençken duvarlarında çıplak kadınlar yerine “çıplak ve yağlanmış” erkek vücut geliştiricilerin posterleri olduğu için ailesinin onun eşcinsel olduğunu düşündüğünü söyledi.

Annesinin kendisinin eşcinsel olabileceği düşüncesiyle nasıl “çıldırdığını” açıklayan Schwarzenegger yakında çıkacak olan Netflix belgeseli “Arnold”da ebeveynlerinin vücut geliştirmeci olma hayallerine karşı çıktığını da anlattı.

Arnold Schwarzenegger’in, oyuncu olmadan önce vücut geliştirme üzerine bir kariyeri vardı…

HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Aktör, 1960’larda ünlü vücut geliştirmeci Reg Park’ı “Herkül”ü oynadığı bir yapımda gördükten sonra Avusturya’nın Thal kentindeki küçük kasabasında hayatının nasıl yön değiştirdiğini vurguladı.

“Bu vücuda o kadar hayran kaldım ki, onu aklımdan çıkaramadım” diyen yıldız, daha sonra onu idolü haline getirerek Park’ın eğitim programını içeren Amerikan spor dergilerini satın almaya başladı.

Park, 1949’da Mr. Britain olarak adlandırılan bir İngiliz vücut geliştirmeci ve aktördü. Daha sonra 1951, 1958 ve 1965’te Mr. Universe’ü kazandı ve dördünde “Herkül” olarak oynadığı beş filmde rol aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir